Jedno czy pięciopalczaste ?

Zarówno rękawice jedno jak i pięciopalczaste mają swoje zalety i wady i ciężko jednoznacznie powiedzieć które są lepsze. Dla jedneg lepsze będą pięciopalczaste, a innemu bardziej przypadną do gustu rękawice pięciopalczaste.
O zaletach i wadach obu rodzajów rękawic przeczytaci poniżej.

Ciepłe czy cienkie ?

Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Optymalnie jest posiadać rękawice grubsze na zimne dni oraz rękawice cienkie na cieplejsze dni czy też wiosenne szusowanie na lodowcu. Jeśli jednak z jakiś względów nie możemy sobie pozowlić na dwie pary rękawic to trzeba poszukać optymalnych rękawic, które sprawdzą się w każdych warunkach.
Salomon snowboards logoSalomon Snowboards to jeden z czołowych producentów sprzętu snowboardowego, któy w swojej ofercie ma w zasadzie kompletne wyposażenie niezbędne do jazdy na desce. Od sprzęt , po odzież, kaski i rękawice. Sprzęt marki Salomon produkowany jest z wysokiej jakości materiałów i przy użyciu nowoczesnych technologii.

RĘkawice salomon force dry m 2018 czarny|szary
RĘkawice salomon force dry m 2018 czarny|szaryRĘkawice salomon force dry m 2018 czarny|szary to solidne rękawice snowboardowe, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów o dobrych parametrach. Pełny opis...
149 PLN
RĘkawice salomon force gtx w 2018 czarny
RĘkawice salomon force gtx w 2018 czarnyRĘkawice salomon force gtx w 2018 czarny to solidne rękawice snowboardowe, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów o dobrych parametrach. Pełny opis...
179 PLN
RĘkawice salomon propeller dry m 2018 czarny|niebieski
RĘkawice salomon propeller dry m 2018 czarny|niebieskiRĘkawice salomon propeller dry m 2018 czarny|niebieski to solidne rękawice snowboardowe, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów o dobrych parametrach. Pełny opis...
209 PLN
RĘkawice salomon propeller dry m 2018 czarny|czerwony
RĘkawice salomon propeller dry m 2018 czarny|czerwonyRĘkawice salomon propeller dry m 2018 czarny|czerwony to solidne rękawice snowboardowe, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów o dobrych parametrach. Pełny opis...
209 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

kaskisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kasków snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy rodzaje kasków, na co zwrócić uwagę przy wyborze kasku, jak prawidłowo dobrać kask. Sprawdź i porównaj oferty kasków czołowych producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.