Jedno czy pięciopalczaste ?

Zarówno rękawice jedno jak i pięciopalczaste mają swoje zalety i wady i ciężko jednoznacznie powiedzieć które są lepsze. Dla jedneg lepsze będą pięciopalczaste, a innemu bardziej przypadną do gustu rękawice pięciopalczaste.
O zaletach i wadach obu rodzajów rękawic przeczytaci poniżej.

Ciepłe czy cienkie ?

Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Optymalnie jest posiadać rękawice grubsze na zimne dni oraz rękawice cienkie na cieplejsze dni czy też wiosenne szusowanie na lodowcu. Jeśli jednak z jakiś względów nie możemy sobie pozowlić na dwie pary rękawic to trzeba poszukać optymalnych rękawic, które sprawdzą się w każdych warunkach.
Roxy logoRoxy to najbardziej rozpoznawalna damska marka snowboardowa. Firma powstała w 1991 r. w słonecznej Kalifornii, jako młodsza siostra Quiksilvera. Zimowa oferta Roxy to wyokiej klasy deski snowboardowe, kaski, wiązania, gogle, kurtki, spodnie i rękawice snowboardowe. Twarzą marki jest nie kto inny jak światowa gwaiazda damskiego snowboardingu Torah Bright.

RĘkawice roxy  jetty girl mitt  2018 granatowy
RĘkawice roxy jetty girl mitt 2018 granatowyDamskie rękawice snowboardowe. Jak przystało na Roxy rękawice są wykonane z bardzo dobrej jakości mateirałów przez co Twoje dłonie będą miały odpowiedni komfort termiczny. Pełny opis...
145 PLN
RĘkawice roxy  jetty se mitt  2018 wielokolorowy
RĘkawice roxy jetty se mitt 2018 wielokolorowyDamskie rękawice snowboardowe. Jak przystało na Roxy rękawice są wykonane z bardzo dobrej jakości mateirałów przez co Twoje dłonie będą miały odpowiedni komfort termiczny. Pełny opis...
205 PLN
RĘkawice roxy  crystal  2018 czarny
RĘkawice roxy crystal 2018 czarnyDamskie rękawice snowboardowe. Jak przystało na Roxy rękawice są wykonane z bardzo dobrej jakości mateirałów przez co Twoje dłonie będą miały odpowiedni komfort termiczny. Pełny opis...
269 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

kaskisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kasków snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy rodzaje kasków, na co zwrócić uwagę przy wyborze kasku, jak prawidłowo dobrać kask. Sprawdź i porównaj oferty kasków czołowych producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.