Jedno czy pięciopalczaste ?

Zarówno rękawice jedno jak i pięciopalczaste mają swoje zalety i wady i ciężko jednoznacznie powiedzieć które są lepsze. Dla jedneg lepsze będą pięciopalczaste, a innemu bardziej przypadną do gustu rękawice pięciopalczaste.
O zaletach i wadach obu rodzajów rękawic przeczytaci poniżej.

Ciepłe czy cienkie ?

Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Optymalnie jest posiadać rękawice grubsze na zimne dni oraz rękawice cienkie na cieplejsze dni czy też wiosenne szusowanie na lodowcu. Jeśli jednak z jakiś względów nie możemy sobie pozowlić na dwie pary rękawic to trzeba poszukać optymalnych rękawic, które sprawdzą się w każdych warunkach.
DC logoDC to marka, która słynie w pierwszej kolejności z butów skate. Oferta firmy jest znacznie szersza i obejmuje sprzęt, odzież i rękawice snowboardowe. Wszystkie produkty marki DC cechuje bardzo dobra jakość wykonania i duża wytrzymałość.

RĘkawice dc seger wmn mitt 2016 brĄzowy
RĘkawice dc seger wmn mitt 2016 brĄzowyCiepłe i wygodne rękawice DC, o dobrych parametrach, w których twoje dłonie nie zmarzną, będą suche i ciepłe. Pełny opis...
119 PLN
RĘkawice dc seger wmn 2016 brĄzowy
RĘkawice dc seger wmn 2016 brĄzowyCiepłe i wygodne rękawice DC, o dobrych parametrach, w których twoje dłonie nie zmarzną, będą suche i ciepłe. Pełny opis...
119 PLN
RĘkawice dc seger wmn 2016 czarny
RĘkawice dc seger wmn 2016 czarnyCiepłe i wygodne rękawice DC, o dobrych parametrach, w których twoje dłonie nie zmarzną, będą suche i ciepłe. Pełny opis...
119 PLN
RĘkawice dc seger 2016 czarny
RĘkawice dc seger 2016 czarnyCiepłe i wygodne rękawice DC, o dobrych parametrach, w których twoje dłonie nie zmarzną, będą suche i ciepłe. Pełny opis...
129 PLN
RĘkawice dc seger mitt 2016 czarny
RĘkawice dc seger mitt 2016 czarnyCiepłe i wygodne rękawice DC, o dobrych parametrach, w których twoje dłonie nie zmarzną, będą suche i ciepłe. Pełny opis...
129 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

kaskisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kasków snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy rodzaje kasków, na co zwrócić uwagę przy wyborze kasku, jak prawidłowo dobrać kask. Sprawdź i porównaj oferty kasków czołowych producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.